KDO JSME

Stabilní firma s více jak 25 letou tradicí.

Auto MERCIA a.s. Chrudim

Jsme středně velkou rodinnou společností s více jak 25letou historií. Hlavní činností společnosti je autorizovaný prodej nových a ojetých vozů tovární značky ŠKODA, poskytování záručních a pozáručních servisních služeb, diagnostické centrum, dále služby pneuservisu, měření emisí, lakovny a karosárny. Servis nabízíme i pro opravy vozidel jiných továrních značek.  

Zabýváme se diagnostikou automobilů, sporadických a těžko zjistitelných závad, provádíme opravy auto elektronických zařízení. Perfektní znalost techniky vozidel je základním předpokladem pro úspěšný provoz našeho diagnostického centra. 

Díky mnohaleté praxi a zkušenostem v tomto oboru jsme počátkem roku 2021 založili ve spolupráci s firmou Autopress také školicí středisko automobilové diagnostiky, které se stane součástí našeho diagnostického centra. Školením vás bude provázet náš zaměstnanec Jakub Mejzlík – diagnostický technik, který stál na stupních vítězů v několika domácích, evropských, ale i světových soutěžích ŠKODA Challenge. Jakub je specialistou ve svém oboru, a také pravidelně přispívá do časopisu AutoEXPERT – jeho články naleznete v rubrice liga mistrů diagnostiky.

Je to podruhé, kdy jsem měl u Vás v servisu Škodu Octavia 1. Podruhé jsem se setkal s profesionálními pracovníky a výborným přístupem k zákazníkovi. Chtěl bych však vyzvednout zvláště jednu osobu, které si budu určitě navždy velmi vážit. Je to pan Mejzlík. Jde o mimořádně nadaného profesionála, kterého si určitě váží všichni zákazníci, kterým se na řešení jejich problému podílel. Z reakcí Vašich zaměstnanců jsem poznal, že stejnou vážnost má i u všech Vašich zaměstnanců. Kromě vysoké odbornosti, která vyplývá z jeho osobního zájmu o svou profesi, mě zaujal i jeho přístup k zákazníkům. Má velký podíl na vytvbáření dobrého jména k Vaší firmě. Nerad bych to zakřiknul, ale pokud bych měl jakýkoliv složitý problém s vozidlem, pak bych chtěl, abych se mohl obrátit opět na něho. Děkuji za Vaše perfektní služby."
Petr Barcalík
5/5

Školitel Jakub Mejzlík

autodiagnostik, autoelektronik, lektor odborných školení

Vystudoval obor Automobilová diagnostika na střední průmyslové škole a vyšší odborné škole dopravní v Praze. Ve firmě Auto Mercia a.s. pracuje od roku 2008.

Pravidelně se účastní odborných školení, konferencí, workshopů a veletrhů v tuzemsku i v zahraničí. Své diagnostické metody a ty nejzajímavější diagnostické případy stejně jako odborné recenze na diagnostické a měřicí přístroje prezentuje v odborném časopisu Autoexpert. 

Od roku 2018 provozuje v naší firmě diagnostické centrum, jehož součástí je od roku 2021 i školicí středisko automobilové diagnostiky, kde bude Jakub působit jako lektor odborných školení.