DIAGNOSTIKA ZÁVAD

Provádíme diagnostiku závad automobilů všech značek.

Diagnostika automobilů

Provádíme diagnostiku závad automobilových systémů za použití té nejmodernější diagnostické a měřicí techniky. Při hledání závad implementujeme nejnovější poznatky z oboru automobilové techniky, jakož i naše bohaté zkušenosti v oblasti testování a měření. Perfektní znalost techniky vozidel je samozřejmostí. To vše vede k přesnému a jednoznačnému určení závady. Vždy se tak vyhneme zbytečným výměnám dílů nebo zbytečným opravám tak, aby cena za opravu Vašeho vozu nebyla nikdy vyšší, než je ve skutečnosti nutné.

Diagnostika sporadických a těžko zjistitelných závad

Věnujeme se také odhalování sporadických a těžko zjistitelných závad. K tomu používáme metody dynamického měření za pomoci vícekanálových osciloskopů nebo dlouhodobé analýzy závad za pomoci záznamových zařízení – signálních rekordérů a datalogerů.

Několik případů z praxe, které sepsal náš diagnostický technik Jakub Mejzlík, již bylo publikováno v odborném časopise AutoEXPERT a další budou následovat.

Sledujte proto naši rubriku liga mistrů diagnostiky, kde všechny doposud vydané články prezentujeme. Dozvíte se například jak na sporadické závady či něco o záludnostech závad řídicích jednotek a samozřejmě mnoho dalšího. 

Kontaktujte nás

V případě, že svůj vůz budete chtít objednat na diagnostiku, můžete využít kontaktního formuláře a naši technici vás budou v co nejkratším termínu kontaktovat s nabídkou vhodného termínu.

Můžete se ale také rovnou objednat na těchto tel. číslech: